Dezenfektan Standcısı

EL DEZENFEKTE STANDI

Dezenfektan Standı

El dezenfekte standı; sağlık önlemleri almak amacıyla resmî kurumlar, firmalar ve de çeşitli iş yerlerinin girişlerinde ya da iç kısımlarında kullanılan bir üründür. Aynı zamanda kullanıldıkları alanlarda reklam yapma niteliği de taşımaktadırlar. Hem müşterilerin sağlığının korunması hem de işletmelerdeki çalışanların sağlıklarını korumak için özellikle de kapalı alanlarda ellerin sıkça dezenfekte edilmesi gerekiyor.

El dezenfekte standı, bir başka ismiyle de hijyen standı olarak nitelendirilmektedir. Bu tarz ürünlerin birbirinden farklı çeşitleri bulunduğundan hem kullanım hem de reklam açısından oldukça kullanışlı ürünler olduklarını söylemek de kaçınılmaz olacaktır. Nerede kullanılırsa kullanılsın sensörlü ya da manuel cihazların genel nitelikleri aynıdır. Herhangi bir ürünün pazarlamasının yapıldığı alanlarda müşterilerin ve çalışanların ellerini kolonya ve el dezenfektanı gibi ürünlerle dezenfekte edilmesi sağlık açısından çok önemlidir.

Sensörlü el dezenfekte standı, manuel olan ürünlere göre çok daha hijyenik olacaktır. Çünkü bu tür ürünler, işletmelere giriş yapacak kişilerin ellerini dezenfekte standına değdirmeden otomatik olarak dezenfekte ürününün kullanılmasını olanaklı kılar. El cihaza uzatıldığında sensör otomatik olarak eli görür ve istenilen kademelerde hijyen ürününün püskürtülmesini sağlar. Ayrıca stantlar, sadece dezenfektan ile değil, kolonya ile de kullanılabilmektedir. Peki dezenfekte stantları genel olarak nerelerde kullanılıyor? Dezenfekten standı özellikle de insanların toplu bir şekilde bulunduğu alanlarda tercih edilmektedir. Günümüzde yaşanan corona virüs algını nedeniyle de artık işletmeler hem müşterilerinin hem de çalışanlarının sağlığını korumak ve önemsediğini göstermek için dezenfektan kullanmaktadırlar.

Yakın zamana kadar sadece hastanede görmüş olduğumuz el dezenfekte standı, artık evlerde dahi kullanılmaktadır. Ancak genel kullanım alanları her daim kalabalık olan belediye binaları, Pazar yerlerinin girişleri, kütüphaneler, vakıflar, dernekler, sağlık ocakları, dershaneler, çeşitli kurslar, eğitim kurumlar, alışveriş merkezleri ve de özel işletmeler şeklindedir. Stand kullanımıyla birlikte, işletmeler hedef kitlelerinin hafızalarına çok daha kolay bir şekilde kalabilmektedir. Çünkü teknolojik imkanların da gelişmiş olması nedeniyle artık stantlar işletme markalarının logoları ve sloganları ile giydirilerek uygun maliyete reklam ihtiyacının karşılanmasını da olanaklı kılmaktadır. Bu yönüyle de mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir.

Dezenfektan Standı İmalatı

Pandemilerde halk sağlığının korunması ve virüs yayılım hızının azalması için maske takmanın yanı sıra elleri de sıkça dezenfekte etmek gerekmektedir. Öyle ki ellerin düzenli olarak temizlenerek, dezenfekte edilememesi sağlık açısından çok büyük riskler oluşturmaktadır. Hem çalışan insanların hem de ihtiyaçlarını gidermek için alışveriş yapma gereksinim duyan kişilerin sağlıklarını korumak için hemen her işletmenin üzerine düşen görev; işletmenin girişinde ya da iç kısmında el dezenfektanı standı kullanmaktır.

El dezenfektan standı imalatı yapan firmamız, kendi üretmiş olduğu ürünlere reklam giydirme uygulayarak aynı zamanda işletme reklamların da oldukça uygun fiyatlarla yapılmasını olanaklı kılmaktadır. Bu tür ürünlerin en sık kullanıldıkları alanlar ise; çeşitli iş yerleri, fabrikalar, atölyeler ve de mağazalardır. Her işletme girişinde mutlaka bulunması gereken stantların, salgın hastalıklara karşı insanların sağlığının korunması açısından önemi büyüktür.

Ayrıca paslanmaz sac malzemeler de oldukça güvenilirdir. El dezenfektanı stantları toplu alanlarda sıkça kullanılmakta olup, günümüzdeki koronavirüs salgını nedeniyle işletmelerin hem müşteri hem de çalışanlarının sağlığını önemsediğini göstermek için de işletme giriş ya da iç kısımlarında bu tür ürünlerin kullanımlarına özen göstermektedirler. Aynı zamanda belediye binalarında, pazar girişlerinde ve insanların mecburi olarak bir arada bulunmalarını gerektirecek her alanda da mutlaka stantlara yer verilmelidir.

Dezenfektan standı siparişi vermek için hemen 0 212 671 54 09 bizi arayın!