Dezenfektan Standcısı

TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ

Dezenfektan standı toptan olarak satıldığında fiyatlar çok daha uyguna gelmektedir. Üretilen ürünler model olarak farklılık gösterse de kullanılan malzemelerin kalite standartları genel olarak aynıdır. Kullanılan çelik konstrüksiyon malzeme oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hemen her bütçeye uygun el dezenfektan standı toplu bir şekilde satın alındığında işletmeler için çok daha karlı oluyor.

Yüksek adetli siparişlerde ise talepte bulunan kişilerin istekleri doğrultusunda özel üretim yapılması söz konusudur. Dezenfekte istasyonlarının kalınlıkları seçeneklere göre değişebilir. Alüminyum kompozit malzemelerin yanı sıra dijital baskı teknolojisinin de aktif olarak kullanılıyor olması işletmelerin reklam giderlerinin de bir hayli azalmasını sağlamaktadır. Peki el dezenfektanları nerelerde mutlaka kullanılmalıdır? El dezenfektanı standı toptan ne kadara satılıyor? El dezenfektanı standı hem sitelerde hem apartman girişlerinin iç ve dış mekanlarında, iş yerlerinin tüm bölümlerinde ve evlerde kullanılabilmektedir. Baskı teknolojisi bir hayli üst seviyedir. Kullanılan maskı materyalleri de kaliteli olduğundan ilgili işletmenin direkt olarak hedef kitlesinin ilgisini çekmesi de kaçınılmaz hale gelecektir.

Ürünler, uzun süren montaj işlemlerini gerektirmez. Ancak isteğe bağlı olan ürünlerin demonte şeklinde gönderildiği de unutulmamalıdır. El dezenfektanı stantları hafif nemli bir bez ile kolayca temizlenebilir. Kesinlikle ekstra bir bakım yapılmasına gerek yoktur. Toptan satılan ürünlerin garanti süreçleri de oldukça uzundur. Ancak garanti kapsamının geçerli olması için stantların ateşe maruz kalmamış olması, darbe almamış ya da düşürülmemiş olması ve de eğilip bükülmemiş olması gerekmektedir. Üretimden kaynaklı oluşan tüm sorunlarda garanti belgesi gerekmeden ücretsiz destek verilir. Toptan siparişler en kısa süre içerisinde müşterilere ulaştırılmak üzere yola çıkarılmaktadır. Siparişinizin durumuna göre sizlere teslim tarihi hakkında bilgi veriyoruz. Eğer uzun ömürlü ve tam manasıyla hijyeni sağlayacak olan bir cihaz düşünülüyorsa, sensörlü el dezenfektanlarının tercih edilmesi şarttır.

Günümüzde her işletme insan sağlığının korunması ve üretimlerin de devamlılığının sağlanabilmesi için mutlaka el dezenfektan stantlarına sahip olmalıdır. Toptan satışta fiyatlar ve stantlar hakkında aklınıza takılan tüm soruları için daha net ve daha doğru bilgileri firmamızdan alabilirsiniz.

Perakende Dezenfekte Standları Satışı

Dezenfektan Standı

El dezenfektanı standları bazı firmalar tarafından maliyetlerine göre çok uçuk fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Özellikle de belediye gibi birçok iş kolunun ayrı odalarda yürütüldüğü alanlarda bu tür ürünlerin toplu bir şekilde alınarak kullanılması gerekir. Toplu satın alımlarda fiyatlar çok daha uygun olacaktır. Ancak kişisel tercihler doğrultusunda perakende satış yöntemiyle de el dezenfektanı standlarına sahip olabilirsiniz. El dezenfektan standlarının en önemli özelliklerinden olan reklam verme niteliği, işletmelerin reklam giderlerinin de ortadan kalkmasına yardımcı olur. Yani bu tür cihazların işletmeler için hem sağlığın korunması hem prestij elde etmek hem güven kazanmak hem de reklam maliyetlerini ortadan kaldırmak için son derece önemli ürünlerdir.

El dezenfektanı perakende satış olanaklarını elinde bulunduran firmamız, üretimlerini de en üst düzeye sahip kaliteli materyallerle gerçekleşir. Tercih edilen malzemelerin kaliteli olması, uzun süreli kullanım sağlamak açısından çok önemli olacaktır. Peki işletmeler el dezenfektan standı satın almadan önce nelere dikkat etmelidir? El dezenfektanı toptan mı yoksa perakende satış yöntemleriyle satın alındığında daha karlı oluyor? Öncelikle bu tür ürünleri satın almadan önce, üretim aşamasında kullanılan malzemelerin kaliteleri göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer ürün sağlam materyaller ile üretilmişse, kullanım ömrü de buna paralel olarak artış gösterir. Kalitesiz ürünleri ise kolayca ezilip bükülür ve olumsuz ortam koşullarından direkt olarak etkilenir. Bu da maddi anlamda firmalar için bir kayıp demektir.

Perakende satış yöntemiyle el dezenfektanı standı almak da oldukça mantıklı bir seçenektir. Zaten bu tarz ürünler uzun süreli kullanım için satın alındığından, perakende satışlarda da garanti alma imkanını da göz önünde bulundurduğumuzda işletmeler açısından çok büyük avantajların elde edildiği görülecektir. El dezenfektanı standları virüsten korunmak, sağlıklı bir yaşamın devamlığını sağlamak ve buna bağlı olarak da üretim akışına devam edebilmek için kullanılması gereken ürünlerdir. Ayrıca reklam yapma imkânı da sağladıklarından, hedef kitlenin hafızasında işletmelerin iyi bir imaj elde edilmesi sağlanır. Reklam giydirme seçeneklerinde ise yine firma tarafından üretilmiş olan herhangi bir el dezenfektan standı tercih edilir ve tercih edilen standa ilgili işletmenin logo ya da sloganları dijital baskı yöntemleriyle gerçekleştirilmektedir.

Dezenfektan standı siparişi vermek için hemen 0 212 671 54 09 bizi arayın!